Ohlášky 21. 8. 2022

  • Dnes máme 21. neděli v mezidobí. Zítra je památka Panny Marie Královny. V úterý bude nezávazná památka sv. Růženy z Limy, panny. Ve středu oslavíme svátek sv. Bartoloměje, apoštola. Ve čtvrtek bude opět nezávazná památka sv. Josefa Kalasanského, kněze a v sobotu máme památku sv. Moniky, matky sv. Augustina. Příští neděli pak v našem řádu oslavíme slavnost Našeho svatého otce Augustina, biskupa a učitele církve.
  • Po dnešní (této) večerní mši, v 19:30 jste zváni na koncert Meadow Avenue na nádvoří „U lva“– při příležitosti smutného výročí 54. let sovětské okupace. Vstupné dobrovolné!
  • 3. září pan farář organizuje farní výlet do Kuksu. Informace máte na plakátku ve vývěsce, zájemci se mohou hlásit buď v sakristii, nebo, nejlépe, přímo panu faráři nejpozději do 1. září.
  • Také bychom letos opět rádi obnovili výuku náboženství. Zájemce prosíme, aby se obrátili na mě nebo na pana faráře.